Kalender

BELOFTEN 18/03/2019 MAR 12 Maandag 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.FC.DESSEL SPORT A
               
POST 19/03/2019 MAR 12 Dinsdag 19H30 KFC DESSEL SPORT KFC De Kempen
               
U9PA 20/03/2019 MAR 12 Woensdag 18h00 K.FC.DESSEL SPORT  HOOGSTRATEN
U11GA 20/03/2019 MAR 12 Woensdag 18h00 MOL SPORT K.FC.DESSEL SPORT A
               
BELOFTEN 22/03/2019 MAR 12 Vrijdag 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A NIV.3 A.S.V.GEEL
U13GA 22/03/2019 MAR 12 Vrijdag 19h00 KFC DESSEL SP. C NIV.3 KSK OOSTHOVEN A NIV.3
               
U13GB 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 9:30 KFC DESSEL SP. D NIV.2-1 KSV OUD TURNHOUT NIV.1
U10G=U9PC 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 11:00 KFC DESSEL SP. B NIV.3-2 KFC HERENTHOUT A NIV.3-2
U9PA+B 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 11:00 KFC DESSEL SP. A NIV.2 ASV GEEL A NIV.3
U7B 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 11:00 KFC DESSEL SP. B NIV.3-2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
U7A 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 12:45 KFC DESSEL SP. A NIV.3-2 KVC OOSTMALLE NIV.2
U14IP 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 12:45 K.FC.DESSEL SPORT A SC.CITY PIRATES ANTWERPEN A
U17IP 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 15:00 K.FC.DESSEL SPORT A R.CAPPELLEN FC. A
U19IP 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 15:00 K.FC.DESSEL SPORT A HOOGSTRATEN VV. A
A-TEAM 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 20:00 A.S.V.GEEL K.FC.DESSEL SPORT A
U12IPA+B 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 9h30 R.CAPPELLEN FC. A K.FC.DESSEL SPORT A
U16IP 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 14:30 HOOGSTRATEN VV. A K.FC.DESSEL SPORT A
U6 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 9:30 KVV RAUW SP. KFC DESSEL SP. A
U8PA+B 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 9:30 KFC LENTEZON BEERSE A NIV.2 KFC DESSEL SP. A NIV.2
U9G=U8PC 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 9:30 KSK WEELDE B NIV.2-1 KFC DESSEL SP. C NIV.2-1
U11GA 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 11:00 KFC ZAMMEL NIV.3 KFC DESSEL SP. B NIV.3
U11GB 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 10:00 K.FC POPPEL A NIV.2 KFC DESSEL SP. C NIV.2
U17GA 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 13:00 KFC TONGERLO A NIV.2 KFC DESSEL SP. B NIV.2-1
U15GB 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 11:00 VERBR. BALEN A NIV.2 KFC DESSEL SP. C NIV.2
U11P=U10IPB 23/03/2019 MAR 12 Zaterdag 12:30 MINDERHOUT VV NIV.1 DESSEL / KSK KASTERLEE A NIV.2-1
               
U15GA 24/03/2019 MAR 12 Zondag 9:15 KFC DESSEL SP. B NIV.3-2 VC HERENTALS B NIV.2
U15GC 24/03/2019 MAR 12 Zondag 9:15 KFC DESSEL SP. D NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.1
U12P=U11IPB 24/03/2019 MAR 12 Zondag 11:00 DESSEL / KSK KASTERLEE NIV.3 ASV GEEL A NIV.3
U10IPA 24/03/2019 MAR 12 Zondag 11:00 K.FC.DESSEL SPORT A SC.CITY PIRATES ANTWERPEN A
U13IPA+B 24/03/2019 MAR 12 Zondag 11:00 K.FC.DESSEL SPORT A R.CAPPELLEN FC. A
U15IP 24/03/2019 MAR 12 Zondag 10:00 K.FC TURNHOUT A K.FC.DESSEL SPORT A
U11IPA 24/03/2019 MAR 12 Zondag 9h30 K.BERCHEM SPORT 2004 A K.FC.DESSEL SPORT A
               
U17IP 26/03/2019 MAR 13 Dinsdag 19H30 K.FC.DESSEL SPORT A K.BERCHEM SPORT 2004 A
               
U12IPA+B 27/03/2019 MAR 13 Woensdag 18h30 K.BERCHEM SPORT 2004 A K.FC.DESSEL SPORT A