Jeugdtrainers gezocht !

Voor het volgende seizoen zijn we nog volop op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers.

Als club met een 450 tal spelers in een samenwerking met Witgoor sport willen we een toonaangevende opleiding blijven binnen de regio. Dit kan enkel maar door te zorgen voor voldoende ondersteuning naar onze spelers toe.

Naar de competitie 2018-2019 toe zijn we volop bezig met het invullen van onze trainers. Zo zijn we onder andere nog op zoek naar een keeperstrainer interprovinciaal voor de bovenbouw (U15 tot en met U19). Gemotiveerde trainers (liefst met een diploma) die op een positieve manier onze spelers naar een hoger niveau kunnen brengen, kunnen hun CV opsturen naar onze TVJO Tom Adriaensen via tom.adriaensen@eriks.be. Voor meer info kan je hem telefonisch bereiken op het nummer 0470/ 99 08 59.